בס"ד
המזנות לאירועים - מקודשת - הזמנות לחתונה
המזנות לאירועים - מקודשת

הזמנות לחתונה

הזמנות לברית / הזמנות לבריתה

חיכיתם וציפיתם והנה זה הגיע הרגע המאושר ביותר לראות את בנכם או בתכם בפעם הראשונה. ללא ספק בדקות אלו אתם בשיא ההתרגשות ומחכים להגיע הביתה. הרך הנולד מעט גדל וזה הזמן לחגוג את היום המאושר הזה ולחלוק אותו יחד עם בני המשפחה וחברים קרובים. בחרתם אולם או מקום בו תערכו את המסיבה, וגם הקייטרינג כבר הוזמן וכל שנותר זה ההזמנות. כדי לעשות זאת בצורה מכובדת ומהירה יש לבחור הזמנות בעיצוב קליל, פשוט ואינו מצריך יותר מידי זמן עיצוב.

מה חשוב להדגיש בהזמנה?

כדי שהאירוע המרגש והמיוחד ייצא לפועל ובהצלחה רבה יש לעצב את ההזמנה כך שתהיה ברורה לכל המוזמנים. מומלץ להוסיף להזמנה מפה המתארת את המיקום המדויק כך שכל האורחים יגיעו בזמן (אם מדובר בברית פרט זה חשוב מאד) בנוסף יש לכתוב בכתב ברור ומודגש את שעת האירוע, מקום ושם ההורים. מכיוון שמדובר בזמן קצר לארגון האירוע ניתן להקל יותר ולעצב את ההזמנות דרך אתר האינטרנט, ישנם מספר עיצובים שיכולים להתאים ובכך לעצב את ההזמנה כראות עינכם. חשוב מאד שאיכות ההדפסה תהיה גבוהה ומכובדת.
העיצובים שיכולים להיות מתאימים לברית/ ה: עיצוב בקו נקי ופשוט, עיצוב קלאסי אם זו בת אז בצבע וורוד או לחילופין כיתוב המעיד על כך שזו בת, או אם מדובר בבן אז כמובן צבע שונה עם כיתוב אחר. 

אם כבר תכננתם ועיצבתם הזמנה לאירוע המיוחד ניתן לשלוח את העיצוב לסטודיו/ בית דפוס וכבר להדפיס. אך אם עדיין אין לכם את העיצוב או טרם בחרתם תמיד ניתן להיעזר בשירותיו של גרפיקאי מקצועי ומיומן שיעשה את העבודה באיכות, זריזות, ועיצוב מיוחד.
הזמנות לברית/ה הן מאופיינות בעיצובים שקטים ורכים יותר ובכמויות קטנות. 

הזמנות איכותיות.

כאשר מדובר בילדים שלנו אנו לא נרצה לחסוך מהם דבר ולכן אירוע ברית/ ה מצריך השקעה והתארגנות. עיצוב ההזמנות לא צריך להיות נטל עליכם ולכן אנו מציעים לכם פתרון יעיל, מהיר, קל ומקצועי. אנו בדפוס ברק נספק לכם מגוון דוגמאות להזמנות לברית/ה , אותן הזמנות יודפסו על נייר כרום איכותי עמיד ומכובד. ולכן אתם לא צריכים לעשות דבר, רק לפנות אלינו ואנו נדאג לכל השאר. מה שחשוב זה להיות עם הרך הנולד ולשמוח ולנצור את הרגע המאושר הזה.

מחפשים בית דפוס קרוב לביתכם? מקצועי, ומהיר . פנו אלינו ונשמח לסייע לכם. למידע ופרטים נוספים צרו קשר, או לחצו כאן.