בס"ד
המזנות לאירועים - מקודשת - הזמנות לחתונה
המזנות לאירועים - מקודשת

הזמנות לחתונה

הזמנות מאוירות לחתונה

הזמנה לחתונה היא בעצם הישורת האחרונה של סגירת האירוע, כאשר המוזמנים מקבלים את ההזנה לחתונה סימן שהכל כבר מוכן והאירוע כבר מתחיל. לפני ששולחים את ההזמנות לקהל המוזמנים חוב לקחת רגע צעד אחורה ולבחור את ההזמנה שתתאים לאופי, לסגנון ולעיצוב.

אחד הטרנדים הבולטים כיום בעולם ההזמנות הוא הטרנד של הזמנות מאוירות. בהזמנות מסוג זה ניתן למצוא את כל הסגנונות והעיצובים האפשריים אם זה: מודרני, קלאסי, משעשע, אלגנטי. בעזרת איור מעוצב ומיוחד המתאים בדיוק לאופי הזוג אפשר לתכנן ולהפיק הזמנה ייחודית, מרגשת ומעניינת. 


כל השלבים לבחירת הזמנה מאוירת

החלטתם לבחור הזמנה מעוצבת ומאוירת , בהחלט צעד אמיץ, צעיר ומרענן. לפני שאתם בוחרים קריקטורה כזו או אחרת כדאי לדעת מספר דברים חשובים שיובילו אתכם לבחירה הנכונה.

גרפיקאי מקצועי- בכל תחום אנו רוצים למצוא את בעל המקצוע הטוב ביותר, לכן על אחת כמה וכמה בתחום עיצוב ואיור ההזמנה, חשוב לבחור בגרפיקאי מומחה ומנוסה בתחום , כאשר אתם פונים אל גרפיקאי בקשו ממנו לראות מספר דוגמאות של הזמנות מאוירות לצורך התרשמות ראשונית. גרפיקאי מנוסה יידע בדיוק מה עליו לעשות ויבצע את העבודה ברמת דיוק מושלמת.

התלבטות בין תמונות - יש לכם הרבה תמונות יפות ואיכותיות שהייתם רוצים להכניס להזמנה אבל רק תמונה אחת היא זו שתיכנס, בהחלט התלבטות לא פשוטה, לכן במצב כזה אפשר לשלוח לסטודיו את התמונות שאתם מתלבטים לגביהם ואותו מעצב, גרפיקאי יכוונו אתכם לבחירת התמונה המתאימה והנכונה בהזמנה המאוירת.

לא להתפשר על איכות - חשוב מאד שהתמונה שתבחרו תהיה איכותית מאד, ואם אין לכם אחת כזו , פשוט מאד צאו והצטלמו , לא כדאי להתפשר , רוצים הזמנה מאוירת איכותית ומעוצבת? תשקיעו.

הטכנולוגיה עושה חיים קלים - כיום אין צורך להגיע פיזית לבית דפוס על מנת לבחור הזמנה , דרכי הטכנולוגיה הם סלולים ובטוחים וניתן לבצע עיצוב, דרך המחשב ולשלוח ישירות להדפסה, כמובן זאת לאחר שהגרפיקאי עבר על הפרטים, התמונות ונתן אור ירוק לביצוע ההדפסה. 

על מנת שכל תהליך הבחירה, העיצוב, הגרפיקה וההדפסה ייעשה בקצב מהיר ומקצועי תוכלו לפנות אלינו דפוס ברק ולקבל את כל שירותי הגרפיקה, עיצוב והדפה במקום אחד מקצועי עם שירות מהיר. אנו מתמחים בכל סוגי הגרפיקה והפקות הדפוס השונות. מציעים לכם מגוון רחב של הזמנות מאוירות לחתונה. מחפשים הזמנה מקורית ומיוחדת הגעתם למקום הנכון. לפרטים והצעת מחיר צרו קשר.