בס"ד
המזנות לאירועים - מקודשת - הזמנות לחתונה
המזנות לאירועים - מקודשת

הזמנות לחתונה

הזמנות מעוצבות לחתונה

הזמנות לחתונה הם בעצם מרכיב מהותי המשלים את ההכנות לאירוע המשמעותי הגדול. אם בעבר הזמנות לחתונה היו מעין סוג של מנהג קבוע כיום זה הרבה יותר מכך. הזמנות לחתונה בעידן של שנות האלפיים מציבים תמונה אחרת ויש מגוון רחב של הזמנות מעוצבות לחתונה. זה יכול להיות בשלל סגנונות, עיצובים, צבעים, שילובים מיוחדים אם זה תמונת הזוג המתחתן, צורת ההזמנה , מתקפלת, גלויה, גודל מיוחד ועוד. 

הרי את מקודשת.
אין דבר יותר מרגש מאשר לקבל הזמנה לחתונה ממישהו שאנו מכירים , מדובר על אירוע מיוחד ומרגש כאחד. ואם אתם אלו שצריכים כעת לבחור את ההזמנות לחתונה, השלב של בחירת הזמנות מעוצבות לחתונה בהחלט שלב מרגש, מהנה ואפילו נחמד. כאשר בוחרים הזמנות לחתונה יש תחילה לבחור את סגנון העיצוב כלומר אם אתם מהז'אנר הקלאסי , מודרני, או מעוצב חשוב להתאים את סוג ההזמנה לאירוע עצמו.

בחירה זו משפיעה גם על התאמת הצבעים שיהיו בהזמנה, דוגמאות מיוחדות שיקשטו את ההזמנה וכיתוב מיוחד שאתם בוחרים. כדי להיות ייחודיים ומיוחדים כדאי לחשוב על עיצובים להזמנות החתונה באופן שונה, מחוץ לקופסא. את הצעד הזה מומלץ לעשות עם גרפיקאים מומחים ומקצועיים שיעזרו בבחירת ההזמנה המעוצבת ויגרמו לאירוע להיות מיוחד כשלעצמו.

הדברים החשובים בבחירת הזמנות מעוצבות

לפני שהכוס נשברת והאצבע עם הטבעת נשלפת יש לעבור על מספר פרטים חשובים על מנת שהאירוע יהיה בלתי נשכח.

כמות ההזמנות- ברוב המקרים יודעים כמעט בוודאות מה מספר המוזמנים לחתונה , אבל רצוי לקחת בחשבון שכמות ההזמנות תהיה קצת יותר גדולה מהמצופה תוספת של לפחות 50 הזמנות. דבר נוסף: כאשר מזמינים כמות גדולה יותר כך גם המחיר יכול להיות נמוך יותר ולכן מראש עדיף לקחת טיפה יותר הזמנות כדי לא להיתקע. כמובן שלא צריך להפריז יותר מידי ולכן כמות של עד 50 הזמנות כתוספת זה סביר מאד.

עיצוב מקורי- רצוי לבחור עיצוב שהוא לטעמכם האישי ומקורי, גם אם זה נראה לאחרים מיוחד יותר או מיוחד פחות, חשוב ללכת לפי ההרגשה שלכם הרי מדובר באירוע שלכם בלבד.

סיבות כאלו ועוד אחרות תוכלו למצוא אצלנו בדפוס ברק- אנו נשמח לעצב עבורכם את ההזמנה המקורית, המיוחדת והמעוצבת שתהיה בהתאמה מלאה לאירוע שלכם. צוות המעצבים, הגרפיקאים ואנשי הסטודיו יספקו לכם את השירות המקצועי, המהיר והאישי.
לבחירת הזמנות מעוצבות לחתונה וקבלת מחירים האטרקטיביים יש ללחוץ כאן 
ושיהיה במזל טוב.