בס"ד
המזנות לאירועים - מקודשת - הזמנות לחתונה
המזנות לאירועים - מקודשת

הזמנות לחתונה הנשלחות וניתנות לאורחים הן חלק מההכנות המקדימות לחתונה. חלק מההשקעה והרצון להביא לאירוע מוצלח אף מקבל ביטוי באופי ההזמנות ועיצובן וזאת על פי רצון הזוג. 
 
באתר מקודשת מקדישים לעניין ההזמנות לחתונה ולאירועים אחרים עניין של מה בכך. אתר מקודשת ששייך לחלק מחברת דפוס ברק הוותיקה שיושבת בראש העין ומציעה במסגרתה מבחר רחב של הזמנות במחיר זול ובאיכות גבוהה של הדפסה וחומרי גלם. 
סוגי ההזמנות ולרעיונות אין כמעט סוף. במקודשת תזכו להכיר מקרוב את סוגי ההזמנות לחתונה הקיימות כיום כשבתוכן ניתן להביע מבחינה עיצובית הזמנה אשר תייחד את האירוע ובני הזוג. 
 
הזמנות לחתונה – גלויות
הזמנות לחתונה גלויות עשויות מפיסת נייר עבה או קרטון בצורה מלבנית המזכירה גלויות הנשלחות בדואר. הזמנות הגלויות אין מתקפלות וברוב המקרים משמשות להדפסה בשני הצדדים. 
 
הזמנות לחתונה מתקפלות
הזמנות אלו גם יכולות להיות עשויות מנייר עבה וקרטון. קיפולן מאפשר לבני הזוג להאריך המלל בהזמנה ולהוסיף  תמונה או ציור. 
 
הזמנות לחתונה סימניות
מדובר על הזמנות חתונה מלבניות וארוכות בעלות מראה יוקרתי ונקי לרוב. צורתן בעצם נראית כסימנייה ויש אורחים רבים השומרים הזמנה זו שמשמשת אותם לסימנייה בספר. 
 
הזמנות לחתונה מיוחדות
כאן התמחותה של מקודשת מקבלת ביטוי רב. רעיונות יוצאי דופן להזמנות שטרם נראו עם ייחוד עיצובי ומקורי הינה אפשרות הניתנת בחברת מקודשת. 
 
הזמנות לחתונה חדשות
הזמנות לחתונה חדשות הן חלק רחב מהגדרת המותג של מקודשת. הרצון והשאיפה ליצור בכל פעם הזמנות לחתונה חדשות ומקוריות שיהוו נדבך בולט ויוצאי דופן הנוגע לחתונתכם.